No Lock – dejte odemykání sbohem

8

Po delší řadě her se dnes podíváme na jednu malou, nenápadnou, leč mnohdy velmi užitečnou aplikaci s příznačným jménem No Lock.

Aplikace se skládá z pouze jedné obrazovky, která má pouze jednu funkci a to deaktivovat zamykání telefonu po zhasnutí displeje. Může se Vám zdát, že aplikace nemá využití, ale pokud například používáte alternativní lock screen, může nastat situace, kdy byste museli odemykat dva zámky, což je opravdu otravné. Malou nevýhodou je, že když telefon není zamknutý, fungují všechna hardwarová tlačítka, včetně těch na ovládání hlasitosti. Ohledně displeje si ale starosti dělat nemusíte, většina telefonů je totiž vybavena kapacitním displejem, který Vaše kapsa, tedy alespoň pokud není mokrá, ovládat nezvládne.

No Lock - zámek aktivován No Lock - zámek neaktivní

Aplikace nevyžaduje root, takže jí může používat opravdu každý, tedy pokud zrovna nemáte jeden z nepodporovaných telefonů, autor naneštěstí nezmiňuje, jaké to jsou přesně telefony, takže zůstane na Vás, abyste to vyzkoušeli. Proto Vás prosíme, podělte se do komentářů o zkušenosti. Osobně mohu říci, že na Galaxy S funguje naprosto bez problémů, z diskuzí máme také potvrzenou funkčnost na Dell Streak a Nexus One.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Podporované verze androida: 1,5+
App2SD: Ne
Velikost: 181 kB

 • onlavu

  nechapu, proc nekteri pisi nazvy aplikaci tak, jak se nejmenuji, pak se nekdy obtizne hledaji: vas nolock proti No Lock v marketu

 • Petrroll

  Aplikaci není třeba hledat, stačí kliknout na QR kód a budete přímo přesměrování do webového marketu, odkud lze jednoduše naisntalovat.
  I tak chápu a opravím.

 • Nerv

  Pouzivam jiz delsi dobu na HTC Desire Z a funguje jak ma.

 • peter

  ja som ho na wildfire používal možno 2 týždne ale prestalo ma baviť svojvoľné odblokovávanie volume tlačítkami a taktiež pri počúvaní hudby som vždy po zmene hlasitosti musel zasa stlačiť on/off tlačidlo na zablokovanie, čo sa vo vrecku na rozdiel od mačkania veľkých tlačítok hlasitosti robí dosť neprakticky, teda uninstall :/

 • pawe

  Bez této app. si nedovedu android ani představit.To původně nastavené přetahování by mi obrousilo prsty.Používám od té doby co mám SGS, tj asi půl roku a je to první app.,kterou instaluji při přechodu na novou ROM..

 • Ellcz

  0:14 – To si dělá srandu ne ? 😀 Si myslí že nejde poznat jak odemyká telefon ? Čongové, to je fakt síla..

 • Frenkiecz

  Jo,dobrý a chválím.Mám to kombinovaný s aLockNow.Cuknu telefonem a zamkne se.

 • Jirka

  OK, proč by ale nešel zapnout i soft. tlačítky, když je displej kapacitní. Nehrozí nechtěné zapnutí. Snadnější je mačkat soft. než hard. tlačítka!