Dropbox – datové uložiště

1

Dropbox je multiplatformní online uložiště, které umožňuje automaticky synchronizovat data mezi všemi počítači a datovými zařízeními, které jsou přiřazeny k jednomu účtu.
Dropbox je multiplatformní online uložiště, které umožňuje automaticky synchronizovat data mezi všemi počítači a datovými zařízeními, které jsou přiřazeny k jednomu účtu.Dropbox nabízí zdarma 2 GB uložiště pro každého registrovaného uživatele (tyto 2 GB lze zdarma rozšířit až na 10GB pomocí pozvánek pro přátele. Pokud si některý z vašich přátel založí Dropbox, získáte navíc 250 MB místa až do limitu 8 GB. Při registraci přes následují odkaz obdržíte bonus 250MB), další možnost rozšíření prostoru je nákupem (50 GB za 99 USD/rok nebo 100 GB za 199 USD/rok).

Toto datové uložiště je výjimečné  podporou pro různé platformy od PC (Windows, Linux, Mac Os) přes mobilní platformy (iOS, Android, Blackberry) včetně webového klienta. Dropbox momentálně umožňuje obousměrnou synchronizaci s datovým uložištěm na PC platformě. Z mobilní platformy máte možnost na uložiště nahrávat a otevírat soubory pomocí jednoduché aplikace. Uveďme si příklad využití uložiště v domácnosti se stolním PC, notebookem, tabletem či mobilem s Androidem. Vytvoříte-li si dokument na domácím PC a uložíte jej do složky, která je synchronizovaná s Dropbox uložištěm. Dokument naleznete na Vašem pracovním notebooku ve složce, kterou máte synchronizovanou s datovým uložištěm. Spuštěním aplikace Dropbox na Androidu si můžete daný soubor stáhnout nebo jej otevřít.

Mobilní platforma Android s aplikací Dropbox, nabízí všem uživatelům klientské prostředí  pro snadnou obsluhu uložiště. V telefonu si můžete ve svém uložišti vyhledávat a stahovat data přes Android klienta.  Pak také nahrávat data z telefonu do uložiště, zde si můžete vybrat aktuální složku do které se soubor nahraje a ten pak naleznete na všech počítačích, které mají nastavenou synchronizaci.  Toto datové uložiště má momentálně nejlépe vyřešený systém sdílení, vše je velmi rychlé a z osobní zkušenosti mohu jen Dropbox doporučit jako optimální nástroj pro přenášení menších souborů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. Získejte kapacitu 2,25GB + 250MB ZDARMA!
    Klikněte a registrujte se přes tento odkaz https://www.dropbox.com/referrals/NTc4ODk2OQ?src=global

    Nebo můžu doporučit podobný SugarSync (trochu jiné podmínky), kde získáte zdarma 5GB + 500MB navíc.
    Zaregistrujte se pomocí tohoto odkazu a získáte výše jmenované výhody >>> https://www.sugarsync.com/referral?rf=d9dpp572j2y38

    Používám tuto službu a jsem s ní nadmíru spokojen. Odměna je oboustranná. Děkuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here