Do It (Tomorrow) aneb odložte to na zítra

8

Mám rád pěkné aplikace. A nejradši mám aplikace hodně pěkné aplikace. Prostě: aplikace má vypadat tak, že je potěšení ji používat! Proto jsem si také oblíbil Do It (Tomorrow), ačkoli podobných aplikací na správu úkolů je nepřeberné množství.

Chcete si vytvářet různé seznamy úkolů a mít možnost třídit je podle místa, projektu či kontextu? Nebo snad potřebujete propojení na kalendář? Tak vězte, že nic takového vám aplikace Do it (Tomorrow) nenabídne!

Tvůrci aplikace si nejspíš řekli, že v jednoduchosti je síla, a proto zde naleznete jen ty nejzákladnější funkce: Zapsat si úkol na dnešek nebo na zítřek a „odškrtnout“ si jej, pokud už máte splněno. Toť vše! Pokud tedy při organizaci úkolů a práce vyznáváte minimalismus, je aplikace určena právě pro vás.

Zbývá ještě dodat, že máte možnost ukládat a synchronizovat data v cloudu a pokud zrovna nemáte po ruce mobil, můžete k nim přistupovat na stránce tomorrow.do.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

8 KOMENTÁŘE

    • No, co se týče nastavení písma je jednoduchý stačí jít do MENU –> NASTAVENÍ –> DISPLEJ –> STYL PÍSMA. (Samsung Galaxy mini)

      Zde jsou buď přednastavený (továrně) písma nebo si můžete stáhnout z internetu (Android market) další, stačí když kliknete na „Získat písma online“…

      …osobně používám „Rehotalko TTF“ bez problému s českými znaky…

  1. Tohle je naprosto super app!!! Miluju jí =) moc hezky vypadá a to je to co se mi na ní líbí nejvíc =D…používám jí denně….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here