MultiPicture Live Wallpaper

0

Nudí vás jediné pozadí pro všechny plochy a podporuje váš telefon živé tapety? Pokud v obou bodech odpovíte ano,  mám tu pro vás řešení. Živá tapeta MultiPicture vám dovolí nastavit pozadí  pro každou plochu i lockscreen zvlášť a nemusí to být jenom jeden obrázek!

Na začátek bych rád upozornil, že screeny níže jsou sice z placené verze s nainstalovaným pluginem pro Google Picasa, ale neplacená verze s tímto pluginem má naprosto stejné funkce, je také bez reklam a jediný rozdíl je tedy v názvu!

Nastavení LW MultiPicture. Nastavení LW MultiPicture.

První co by jste měli nastavit je společné pozadí, které se použije pro lockscreen a plochy, které nebyly nastaveny zvlášť. Znamená to tedy, že pokud chcete rozdílná pozadí pouze u některých ploch a u ostatních chcete stejné, nemusíte je nastavovat po jedné.

Common setting pro LW MultiPicture. Nastavení obrazovky pro LW MultiPicture.

Co se týče pozadí, tak v základu můžete nastavit jednu barvu, obrázek, složku, nebo album z telefonu. Pokud máte nainstalovaný  plugin pro Google Picasa, můžete nastavit své album,  vyhledat a vybrat volně dostupnou fotografii, nebo fotografie stremovat z featured photo.

Výběr pozadí v LW MultiPicture. Výběr pozadí v LW MultiPicture s pluginem pro Google Picasa.

Obrázky lze i lehce upravovat. Můžete změnit barevnost, průhlednost a styl zobrazení bez toho, aby byl změněn originál.

Úpravy pozadí v LW MultiPicture. Úpravy pozadí v LW MultiPicture.

MultiPicture dále nabízí 11 efektů pro přechod mezi plochami (pokud nepočítám možnost „žádný“ a „náhodný“) a možnost zapnutí odrazu pozadí nahoře a/nebo dole.

Pokud používáte na jedné ploše více pozadí, neměla by vám uniknout možnost nastavení časového intervalu, po kterém se pozadí změní a jestli si přejete pozadí změnit po dvojitém tapnutí na tapetu.

Nastavení přechodů mezi plochami v LW MultiPicture. Nastavení změny pozadí v LW MultiPicture.

Pokud se vám pozadí nezobrazuje korektně, načítá se příliš dlouho, nebo zabírá moc operační paměti, můžete zkusit v MultiPicture nastavit jiný typ prostředí a kolik paměti má být využito.

Workaround for LW MultiPicture. Memory usage for LW MultiPicture.

Podporovaná verze Androida 2.1+

App 2 SD: ne

Velikost: 235 kB

Odkaz MultiPicture LW na Android market.
Zdarma

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here