Minecraft Pocket Edition 1.0 přidá endportal a draky mezi další dobré věci.

0

ap_resize

Ačkoli otevřený svět plného craftování vážně nemá konce, přece jen našli způsob jak to „skončit“, do Minecraftu konečně přidali Endportal. Originální PC hra byla rozšířena s konečným levelem a s bossem už v roce 2012, ale Microsoft-branded Windows 10 version a Pocket Edition na Android neměli k tomu zatím přístup. Na blogu od Mojang vývojářů píšou, že End je už blízko a už mají i trailer přímo ze hry.

Už z názvu „Ender Update,“ je jasné co tam bude, také konečně aktualizuje hru na verzi 1.0, hráči budou moct cestovat do jiné dimenze, kde budou zcela nové příšery a nové craftovací materiály.  Také tam bude něco jako „final boss“, kterým bude Ender Drak a když ho zabijete, dostanete kredity a achievement. Nejlepší by bylo, najít si skupinku lidí a porazit ho společně, bude to mnohem jednodušší.

Další funkce, které slíbili v updatu 1.0 zahrnují: polární medvědy a medvíďata v daném prostředí, přístup zdarma k hudbě Minecraftu. Přesné datum, kdy by měla pocket edice vyjít, se ještě neví , ale Mojang většinou oznamuje tyto věci pár týdnů předtím, než to vydají. Snad byste mohli zabít bosse (draka), už před koncem tohoto roku.

 

Zdroj