Microsoft uvolnil betaverzi aplikace Outlook Web

4

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokud vlastníte Android a z nějakého důvodu užíváte Outlook účet, mám pro Vás velice dobrou zprávu. Společnost Microsoft dnes uvolnila betaverzi aplikace, která nese název Outlook Web. Jak již název napovídá, bude se jednat o aplikaci, která bude míti za úkol přinést Outlook účet i do Vašeho telefonu.

Pokud jste se nyní zarazili, že společnost Microsoft do dnešního dne neměla aplikaci pro Outlook na Play Store, pletete se. Společnost Microsoft sice aplikaci na synchronizaci Outlooku na Google Play má, ale ta nedokáže tak dokonale spolupracovat s novými Office 365, které běží i na webu.

Pokud jste tedy uživateli tohoto předplatného od společnosti Microsoft, určitě nebude na škodu, když danou aplikaci vyzkoušíte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Zdroj: Androidcentral

4 KOMENTÁŘE

 1. Jsem na Androidu nový. Potřeboval bych radu: používám Outlook 2010 (mail, kontakty, kalendář, úkoly, poznámky), ale samostatně, tedy bez Exchange či nějaké jeho cloudové obdoby.

  Jak (pomocí jaké služby či aplikace) mám zprovoznit obousměrnou synchronizaci Outlooku (hlavně kalendář a kontakty, ale i úkoly a poznámky by se hodily) a google účtu tak, abych vše měl synchronizované (outlook-google.com-telefon).

  Využívám možností Outlooku „naplno“ a proto potřebuji opravdu bezchybnou synchronizaci všech položek kontaktů (včetně obrázků – fotografií osob a firemních log), textu poznámek ke kontaktům a položkám kalendáře, atd…

  Rozhodně nechci riskovat, že se mi kontakty v Outlooku nějak poškodí, zduplikují, zmizí některé položky, atd… kontaktů tam mám opravdu hodně, u každého kontaktu mám plno položek a poznámek, jsou pro mne velmi důležité.

  Takže bych potřeboval doporučit řešení, které opravdu bezproblémově funguje. Řešení, se kterým je dobrá zkušenost. Případně i s nějakým odkazem na návod, jak vše nainstalovat a nastavit.

  • Ja používam MyPhoneexplorer…je to offline synchronizácia cez domácu wifi…hlavne kvôli firemným kontaktom, poznámkam a udalostiam ktoré si nemôžem dovoliť poslať niekde na cloud alebo do googlu…

   • Ja bych to do cloudu klidne posilal, kdyby to dobre fungovalo. Ale je neco takoveho, co mi stoprocentne a oboustranne propoji Outlook s google uctem (kontaktu vcetne fotek a poznamek, klendar, ukoly, poznamky)?

 2. Xperia Z2 nekompatibilné…inak by ma zaujímalo či to redaktor vyskúšal a pokiaľ áno na akom telefóne alebo iba opísal a preložil článok ….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here