Microsoft Lync 2010 nyní dostupný pro Android

0

Nedlouho po oznámení a následném vydání mobilního klienta firemního komunikačního nástroje Microsoft Lync pro domovskou platformu Windows Phone 7.5 se v průběhu dnešního dne objevil na Android marketu klient i pro Android.

Stejně jako jeho Windows Phone bratříček nabízí v podstatě veškerou potřebnou funkcionalitu, dočkáte se tak konferenčních hovorů, instant messagingu a plnohodnotného seznamu kontaktů synchronizovaného s Lync serverem.

  • Zobrazte dostupnost kolegů v reálném čase a zvolte nejlepší způsob komunikace – zahajte konverzaci prostřednictvím rychlých zpráv (IM), e-mailu nebo telefonního hovoru.
  • Připojte se ke konferenčním hovorům v aplikaci Lync jediným dotykem, bez nutnosti dlouhých číselných hesel nebo čísel konference.
  • Přesměrujte hovory a nechte je současně vyzvánět na vašem čísle Enterprise Voice (ID aplikace Lync), takže vám neunikne žádný hovor.
  • Lync 2010 pro Android poskytuje protokol TLS (Transport Layer Security) a ochranu hraniční/interní sítě bez nutnosti sítě VPN, takže komunikace je bezpečnější bez ohledu na to, kde se právě nacházíte nebo jakou síť používáte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here