Marvel vydal oficiální aplikaci plnou komixů

4

Všichni milovníci komiksů od Marvelu jásejte, na Android marketu se totiž dnes po dlouhém čekání konečně objevila oficiální aplikace umožňující přístup k celkem 1 400 výtiskům všech možných i nemožných komiksů.

Valná většina komiksů je poměrně předpokládatelně zpoplatněná, cena však není nikterak vysoká, pouhé $1,99 (36kč) – $4,99 (90 kč) a placení navíc probíhá komfortně skrze Android market přímo z aplikace. Rozhraní je navíc velmi podobné obchodu s aplikacemi, takže obsahuje recenze, hodnocení, seznam všech ostatních dílů z dané série a dokonce i krátkou ukázku, díky čemuž se rozhodně nemusíte bát, že koupíte zajíce v pytli.

Překvapivě použitelná je i samotná čtečka komiksů. Ta, ačkoliv ukazuje vždy jen jedno políčko, tak je poměrně přehledná a díky hezky zpracovaným přechodovým animacím i vizuálně příjemná. Rozhodně tedy nejde o bohužel častý případ, kdy se komiks stáhne jako klasický obrázek a vy musíte složité zoomovat na jednotlivá políčka.

Jediným drobným problémem může být nutnost uživatelského účtu a to i v případě, že aplikaci jen zkoušíte a stahujete komiksy zdarma. Naštěstí jej lze zřídit přímo z prostředí aplikace a nevyžaduje žádné citlivé osobní údaje.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

 • Karel

  To je nemožný, jak je všechno placený, a většina recenzí na tomto webu, je o placených aplikacích.

  • Petr Houška

   Tato aplikace je ale úplně zdarma ;). Jen samotné komixy je potřeba kupovat.
   Zdarma jich je asi 10.
   Jinak, myslím, že máme spíše většinu recenzí na free aplikace.

 • Honza

  Vis, ono neco stoji to naprogramovat. Zkus si takovou aplikaci napsat 😉

  • Hologos

   Hádat se s warezákem, co ani neumí pořádně psát česky, nemá smysl. 😉