Jiří Dienstbier vydal vlastní aplikaci k prezidentským volbám

3

Dienstbier

Prezidentské volby v zahraničí rozhodují různé aspekty například v USA před 4 lety převálcoval Barack Obama svého protikandidáta využitím sociálních sítí a dalších technických možností doby. V dnešní době jsou velmi populární aplikace do mobilu a právě tohoto faktu se chystá využít kandidát na prezidenta ČR Jiří Dienstbier, který vydal vlastní aplikaci. Je tak prvním mezi všemi kandidáty, a musím uznat, že aplikace je velmi povedená jsem osobně zvědav s čím přijdou ostatní kandidáti.

Aplikace  Dienstbier  Vám umožní přímý přístup k informacím o jeho postojích a aktivitách, a to bez redakčních úprav a v reálném čase. Ty připravuje Jiří Dienstbier spolu s jeho týmem. Zároveň aplikace umožňuje přímý kontakt pana Dienstbiera s voliči a možnost voličů oslovit svého kandidáta a svým hlasováním. Tím můžete ovlivnit jeho postoje a chování.

Dienstbier Dienstbier Dienstbier


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • ic

  Zbytečný taková věc, jako-by web nestačil, každý den tam asi budu něco hledat, nebo jak. Kdyby to alespoň jako dálkové ovládání fungovalo. Nebo se po volbách bude tohle používat místo občanky?

  • Michal Švarc

   jj, asi není nutné mít na každou kravinu aplikaci. Hlavně by mě zajímalo, kdo tuhle aplikaci zaplatil?

   • Dienstbier ze svého transparentního volebního účtu. (teda hádám). Tj. v podstatě jeho sponzoři.