Ins and Outs – jednoduše návyková hra [Recenze]

0

Lehce návykové hry jsou většinou na vysvětlení a pochopení ty nejjednodušší. Vemte si třeba klasický Tetris – v podstatě jen „zaplňujete mezery různými tvary“. Hra Ins and Outs se v jednoduchosti neliší.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Co je Ins and Outs?

Na hře si lehce vybudujete závislost, před čímž vás musím varovat. Jediné, co musíte dělat je, že nakreslíte smyčku tak, aby se určité čtverečky octly venku a jiné zase vevnitř. Pokyny zní poměrně jednoduše.

Kostičky jsou ale označeny nápisy Vevnitř a Venku, tudíž In a Out. Vámi vytvořená smyčka musí držet kostičky In vevnitř, zatímco všechny s označením Out musí zůstat mimo. Na ploše 4×4 políčka je to hračka. Jakmile se ale přesunete na mřížku 8×8 dlaždic, začne být hra zajímavá. Dočkáte se samozřejmě různého počtu polí, přičemž nad zmíněných 8×8 je už doporučeno hrát na tabletu. Můžu potvrdit, že mřížka byla na smartphonu při tomto rozložení opravdu malá.

bbbbbbbbbb screen568x5610 IAO1

Zajímavým aspektem je progress bar v pravém rohu. Ten se po každém správně vyřešeném levelu plní podle počtu obdrženého skóre a vy tak postupujete v této hře od začátečníka až k profesionálovi.

Pokud si nebudete vědět rady, (a že se to občas stane) čeká na vás nápověda. Přiděleno je vám jich pouze pět – nevyplýtvejte si je hned na začátku, další totiž stojí peníze. Samotná hra ale nemá v plánu vás jakkoli stresovat. Důležité je si v klidu sednout a namáhat mozek. Proto vás Ins and Outs nebude vytáčet ubíhajícím časem a tresty za špatné řešení či tahy se také nedostaví.

Design a hudba

V této hře se setkáte s příjemnými barevnými schématy a designem. Opět je to hra graficky velice jednoduchá. V menu naleznete pouze ikonky Ins and Outs a dále už jen text. Spousta barevně skvěle zkombinovaných motivů zpříjemní hru a navíc nebudete muset díky podkladově tmavým schématům při hraní v posteli namáhat oči.

Po spuštění jsem čekala na začátek nějaké uklidňující hudební smyčky. V Ins and Outs ale žádná hudba nehraje. Zpočátku to bylo zvláštní, ale při těžších úlohách jsem ocenila možnost soustředění bez rozptylování.

httpv://www.youtube.com/watch?v=aBVIEpkURQw

Závěr

Pokud hledáte jednoduchou a návykovou hru, rozhodně stažením pětihvězdičkové hry Ins and Outs neprohloupíte. Reklamy v dolní části jsou relativně malou daní za 900 levelů úplně zdarma. Navíc, je to jedna z těch univerzálních a intuitivních her, ve které naleznou zalíbení jak dospělí, tak i děti.

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here