HTC uvolnilo do obchodu Google Play pět aplikací včetně HTC BlinkFeed launcher

1

V obchodě Google Play je nově k dostání další Android Launcher, tentokrát od společnosti HTC, která tak učinila po vzoru od Googlu. Kromě toho tam můžete nalézt i SenseTV (aplikace pro dálkové ovládání) a HTC Service Pack neboli servisní balíček, který kombinuje dříve vydané aktualizace a přispívá tak k větší spolehlivosti HTC zařízení.

HTC BlinkFeed launcher

HTC BlinkFeed launcher nabízí stejné funkce jako nativní launcher na telefonech HTC. Ukazuje i nadcházející události v kalendáři, nechybí ani upozornění ze sociálních sítí, nebo například režim čtení. Je navíc k dispozici zdarma v obchodě Google Play. Bohužel prozatím není aplikace dostupná pro všechny regiony, stejně jako ty ostatní. HTC SenseTV zobrazuje televizní programy s podrobnými informacemi o každém pořadu a nechybí ani statistiky u sportů. Pomocí IR blaster pak můžete ovládat set top box, případně i domácí kino.

HTC SenseTV

Aby toho nebylo málo, tak společnost HTC uvolnila ještě další dvě aplikace. A to Průvodce HTC (HTC Guide) a Galerii HTC (HTC Gallery). V aplikaci Průvodce HTC získáte zajímavé a užitečné funkce, ty vám následně pomáhají udržovat vaše zařízení ve špičkové funkčnosti. Pokud se potýkáte s nějakými problémy, dokáže si s tím aplikace poradit. Samozřejmě se to týká drobných problémů, ale i tak vám to ušetří cestu do servisu.

Galerie HTC pak nabízí širokou škálu rychlých a snadných způsobů, jakými můžete nalézat své fotografie. Obsahuje například funkci Shoda snímků, kdy po vložení předmětu nebo osoby vám funkce nalezne další fotografie, které jsou podobné.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: GSM Arena

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here