GymTracer – Váš osobní trenér

0

Minulý týden byl spuštěn nový český projekt GymTracer, který je určen pro všechny co si chtějí zlepšit svou kondici. Umožňí jednoduché sestavení efektivního tréninku, sledování dosažených výsledků a optimalizaci tréninku tak, aby odpovídal Vaší aktuální kondici.

GymTracer

Jedná se o profesionální a efektivní online systém, který vám umožní sestavit trénink na míru, snadno zaznamenávat výsledky cvičení a hlavně sledovat své tréninkové úspěchy, jak ve smarphonu tak i na webu.

Jak GymTracer funguje?

Po registraci do systému GymTracer, si sestavíte trenink pomocí katalogu cviků. Poté si můžete buď přes Android nebo webové stránky GymTraceru zaznamenávat své výsledky. GymTracer data zpracuje a připraví pro vás přehledné statistiky.

V rámci aplikace dostanete přístup k rozsáhlému katalogu cviků, který se neustále doplňuje. Jednotlivé cviky jsou odborně popsány a doplněny o názorné 3D animace.  V GymTraceru se nacháyejí připravené profesionální šablony, sestavené zkušenými trenéry.

Na výběr máte ze dvou verzí – GymTracer Personal a GymTracer Trainer. Verze GymTracer Personal je určena všem cvičencům, kteří si vedou cvičební deníky sami bez osobního trenéra. Verze GymTracer Trainer je určena všem profesionálním trenérům a umožňuje jim jednoduše spravovat tréninkové deníky klientů. Kromě funkcí, které má GymTracer Personal, verze Trainer nabízí navíc i přehledný systém zadávání klientských tréninků, kalendář, nebo správu plateb klientů.

  GymTracer1 GymTracer GymTracer2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Každý si můžete vyzkoušet všechny funkce systému GymTracer po dobu 14 dní od registrace zadarmo

V případě, že si aplikaci oblíbite můžete ji nadále využivat za 199 Kč měsíčně ( verze  GymTracer Personal ) nebo 499 Kč za měsíc ( ve verzi GymTracer Trainer ).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here