Google kalendář má vlastní aplikaci

5

Google kalendář

Dnes se na Google Play objevila oficiální aplikace Google kalendáře, který je nedílnou součástí téměř každého přístroje s  Androidem. Zamýšlíte-li se proč se Google rozhodl vydat vlastní aplikaci kalendáře,  tak hlavním důvodem jsou výrobci  (HTC či Samsung), kteří aplikaci kalendáře nahrazují vlastními aplikacemi ve svých nástavbách HTC Sense a TouchWiz.  Jestliže vlastníte Androida bez Google kalendáře můžete si aplikaci doinstalovat z Google play.

Aplikace Kalendář zobrazuje události z účtů Google, které jsou synchronizovány s vaším zařízením Android. V rámci aplikace můžete vytvářet, upravovat a mazat události.  Zobrazovat všechny kalendáře současně, včetně kalendářů na jiných platformách, než je Google. Odesílat účastníkům událostí e-maily s vlastní zprávou přímo z oznámení.

 Google kalendář Google kalendář Google kalendář

Majitelům HTC přístrojů doporučujeme přečíst popis aplikace v Google play, kde se nachází výčet chyb a omezení, které může aplikace mít právě na těchto přístrojích.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • Za boha nejde stáhnout do Nexusu S máte někdo stejný prolbém?

  • Není náhododou v Nexusu S už zezačátku nainstalovaná? Přeci jen jde o tu samou aplikaci, jako je v čistém Androidu, ne?

 • Renfi

  Mám problém na xperii mini pro – prý není zařízení kompatibilní s touto verzí… co je špatně?
   

  • Rozlišení? Harwdare? Google to ještě neotestoval? Zatím bych doporučoval počkat, za pár aktualizací bude aplkace IMHO dostupná pro většinu telefonů.

  • Kateřina Fibigerová

   Přesně stejný problém 🙁