Goodyear – užitečná aplikace pro řidiče

1

Aplikace Goodyear od českého zastoupení světoznámého výrobce pneumatik je užitečným pomocníkem nejen pro řidiče automobilů.

V aplikaci nenaleznete jen přehled všech pneumatik Goodyear pro osobní a 4×4 automobily, ale také informace o značení pnumatik podle nejnovější legislativy Evropské unie. Nechybí ani přehled silničních pravidel pro 21 evropských zemí, včetně rychlostních limitů, mýtného a dalších praktických rad na cestu.

V případě problémů s vaším autem určitě využijete seznam servisů s kontaktními informacemi. Aplikace nabízí také poradnu, ve které najdete otázky a odpovědi nejen o pneumatikách. Poslední funkcí aplikace je Hustilka, která obsahuje přehled doporučených tlaků v pneumatikách pro jednotlivé modely osobních automobilů.

  

Goodyear je přehledná a rychlá aplikace, kterou by jistě měl vyzkoušet každý motorista. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

  • Peter

    zdravim, aplikacia vyzera byt fajn, ale mozem len skonstatovat, ze podla popisu ‚iba‘ vyzera… je totizto lokalizovana a v Irsku nestiahnutelna, kedze ich pouzivam (pneumatiky), zisla by sa