GitHub vydal oficiální androidí aplikaci

3

Mezi programátory pravděpodobně nejrozšířenější zdarma dostupná služba na správu a ukládání projektů, GitHub, se dočkala vydání své oficiální aplikace pro Android.

Aplikace bohužel (leč poměrně logicky) nezvládá samotnou práci s GIT repositářem, můžete tak zapomenout na commitování změn, stahování projektu nebo dokonce i na pouhé prohlížení zdrojových souborů.

Celkově umí jen zobrazovat notifikace k vlastním a sledovaným projektům, komplexní správu jejich problémů (issues) a prohlížení gists (krátké ústřižky kódu) včetně diskuze a zvýrazňování jejich syntaxe.

Aplikace je stejně jako samotný GitHub uvolněna pod licencí Apache Version 2.0, její zdrojové kódy tak naleznete zde.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

3 KOMENTÁŘE

  1. Tohle je super… těch aplikací co pracují s githubem už je… ale všechny tak nějak nic-moc. Oficiální doufám bude spolehlivější… jejich Windows Github aplikace funguje super, tak snad si dali i tady záležet. 

    •  Windows Github je paráda? Upřímně, mám na to přesně opačný názor. Ačkoliv mám metro design opravdu rád a s githubem jsem v době vydání Win verze začínal (tj. jsem 3 hodiny strávil commitem nového Readme a smazáním starého 🙂 ), tak mi přišla hrozně nepřehledná a raději jsem se popral s klasickým GIT příkazy.

      Ale každý má rád něco jiného, to chápu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here