Flib – převaděč jednotek se stylem [Recenze]

0

Převaděče jednotek vás většinou designem příliš nenadchnou. Aplikace Flib od vývojářů Ten Days One App hravě problém ne příliš pohledných kolegů řeší, je to totiž nejvyhlazenější konvertor, na který jsem narazila.

Co je Flib?

Flib nevypadá jako klasický převaděč jednotek, čehož si je možné všimnout bezprostředně po prvním spuštění. Uvítá vás příjemné barevné rozhraní s velkými tlačítky, jež reprezentují různé jednotky, které můžete převádět. Celá aplikace je velmi snadno a intuitivně ovladatelná, systém dlaždic umožňuje rychlý přístup ke všemu, co v danou chvíli potřebujete.

Flib Flib Flib

Vlastnosti

Dlaždic s povedenými ikonkami se vám dostane celkem třináct, stačí si jen vybrat. Převádět je možné samozřejmě jak čas, délku, objem, tak i zajímavé jednotky jako například data, úhly či hlasitost.

Zatímco samotná funkce převaděče se neliší kromě skvělého designu od jiných, Flib má přece jen pár věcí navíc, které jej odlišují od ostatních podobně fungujících aplikací. Disponuje totiž vlastní pamětí, díky které si zapamatuje vaše nejčastější převody a sám seřadí dlaždičky s nejpoužívanějšími jednotkami do horní části.

Pokud vám nevyhovuje samotné barevné schéma, lehce jej změníte klikáním na tlačítko Color a barvy příjemných tónů se vám jedna po druhé samy předvedou. Vybírat je možné ze dvanácti variant.

Flib Flib Flib

Závěr

Jak bylo možno vidět na screenech, Flib je pravděpodobně nejhezčí převaděč jednotek, se kterým se na Play Storu setkáte. Přechody jsou hladké, barevná paleta velice vkusná a vše se snadno ovládá. Určitě doporučuji zkusit aplikaci všem, kteří shání uspokojivý převaděč jednotek s více možnostmi a záleží jim zrovna tak na designu. Aplikace je uzpůsobená i pro tablety.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here