Aplikace Google Hangouts je už k dispozici na Androidu

14

unnamed (2)

Před pár desítkami minut oznámená komunikační služba Google Hangouts je už dostupná v podobě Android aplikace v obchodě Google Play.

Aplikace spojuje dohromady Pokec a Hangouty z Google+ a je novou vlajkovou lodí Googlu v boji s konkurenčními platformami. Google Hangouts nabízí jak textové zprávy, tak pohodlné videohovory a ukládání historie. Její uvedení ale neznamená, že by přestal fungovat běžný GTalk, prozatím jde o nástroj, který vedle něj bude fungovat paralelně.

Google Hangouts nahradí aplikaci služby GTalk, takže pokud ji chcete ještě nějakou dobu používat (třeba proto, že spolupráce Hangouts s Jabberem nemusí být tak bezproblémová), Google Hangouts raději neinstalujte.

Pokud vás novinka Googlu zaujala, můžete její první verzi stahovat z Google Play. Podrobnější pohled pro vás připravujeme.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • Tommy

  Neni kompatibilni se Samsung Note 10.1? To nechapu, protoze GTalk na nem je predinstalovany :- Takze v PC mam v mobilu mam, ale v tabletu ne…

 • Jerry

  Hmmm
  tak mě Play Store píše, že mám již nainstalováno a update mi to nenabízí. Přitom s systému mám stále GTalk. Telefon Galaxy Note II:

 • Jimmy

  Taky mi to nejde, přitom prý nainstalováno SGS2… Spíš si myslím, že je to tím, že mám v Titaniu Zmražený Google+ a Pokec… 🙂

 • ako v hangouts zistim či je niekto online?

 • Tommy

  Tak dnes uz to nepise, ze je nekompatibilni, ale ze uz ho mam nainstalovany. Kdyz dam otevrit otevre se ale Talk…

 • Rolph

  nedodelek, je to hrozna aplikace, kdokoliv pouzival talk, tak to neinstalujte!