Alza.cz vydala svou vlastní aplikaci pro Android

4

Alza.cz, která je jedním z největších internetových prodejců u nás, vydala před několika dny svou vlastní aplikaci pro Android. Ta umožňuje nejen prohlížet celý sortiment výrobků, které jsou přehledně řazené do kategorií, ale také provést samotný nákup. U každého zboží jsou dostupné recenze, fotky a hodnocení. Aplikace samozřejmě nabízí také přístup k akčním nabídkám. K rychlejšímu načítání a ušetření dat stažených z internetu by mělo přispět cachování obsahu.

  

Aplikaci s jednoduchým názvem Alza.cz si můžete stáhnout zdarma z Google Play Store (viz odkaz níže). Vzhledem k tomu, že jde o první verzi aplikace, nesetkali jsme se při testování s žádnými výraznějšími potížemi. Ovládání je intuitivní a načítání obsahu velmi rychlé. Drobnou nevýhodou je nemožnost používat vyhledávací tlačítko telefonu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • Keltek

  Probůh proč by měla mít aplikace tohoto charakteru možnost provádět telefonické hovory? Před instalací této aplikace si pozorně přečtěte, jaká práva ji povolujete.

  • bad

   treba proto, abys mohl pohodlne kliknout a jejich kontakt a volat ne … zas bych to s tou paranoio neprehanel 🙂

   • Taky mě to napadlo. Občas bych to s tou bezpečností fakt nepřeháněl. Chápu, že řečí o malwaru na Androidu je všude dost, ale u aplikací od známých vývojářů bych to tolik neřešil, když jde o jedno orpávnění.

   • Guest

    paranoja ťa zožerie