500px: nejhezčí fotografie z celého světa na jednom místě

4

Nyní by měli zbystřit všichni, kdo rádi fotí a rádi se kochájí povedenými snímky. Server 500px konečně na Google Play uvedl svoji oficiálni stejnojmennou aplikaci, pomocí které budete moci ze svého telefonu prohlížet povedené snímky od ostatních autorů na tomto fotoblogu, nebo můžete nahrávat své vlastní. To vše oproti konkurenčním fotosociálním sítím ve vysokém rozlišení.

Aplikace nabízí svižné, příjemné a intuitivní uživatelské prostředí bez nutnosti registrace do vlastní sociální sítě. Obzvláště dobře pak bude vypadat na zařízeních s větším displayem, kde bude prohlížení budit dojem prohlížení fotek ve fotorámečku. Dá se očekávat, že aplikace bude více náročná na přenesená data, proto prohlížení nechte raději až na wifi hotspot.


logo-app
App Name
500px
Free   
qrcode-app

 

Zdroj: androidcentral.com

 • Ladislav Polický

  Zkusil jsem na Galaxy Tabu, pěkné fotky, ale proč proboha s takovým rozlišením nefunguje pinch-zoom? Pokud chci vidět detaily, musím z aplikace přejít do prohlížeče, tam znovu počkat na načtení fotky a až pak jde zvětšit. Tady udělali soudruzi z NDR chybu…

  • Martin Polický

   Ano, absence funkce přiblížení mě také nemile překvapila. Myslím, že to bude jedna z věcí, které se dočkáme v nejbližší aktualizaci. Až jim to dojde 🙂

 • míra pokorný

  na 500px jsem se ke svému účtu přihlašoval pomocí facebooku, což v této aplikaci není možné,tudíž se do svého účtu z aplikace nedostanu…tudíž nepoužitelné….

 • Monca1234321

  Ak nebudem awesome alebo plus tak neviem pridavat ziadne fotky asi, ze?