1to50 – jak rychle dokážete kliknout na čísla od 1 do 50?

3

Je tu další hra, která otestuje rychlost vašich reakcí. V 1to50 máte na první pohled jednoduchý úkol: klikat či nejrychleji na tlačítka s čísly od 1 do 50, samozřejmě postupně od nejnižšího po nejvyšší číslo.

Aby byla hra přehlednější, je tlačítek vždy jen 25 a postupně se proměňují.V horní části displeje najdete časomíru. Pokud se vám nějaké číslo nebude dařit najít, aplikace vám dá automaticky Pi několika sekundách malou nápovědu – tlačítko s hledaným číslem zvýrazní.

Samozřejmostí je ukládání vašeho nejvyššího skóre a možnost jeho porovnání s nejlepšími. Jen dodám, že nejlepší český čas byl v době psaní recenze 24,46 sekundy. Sami autoři aplikace radí hrát spolu s přáteli – zkrátka víc rukou rychleji kliká.

1to50 1to50

 

1to50

Android verze: 1.6 a vyšší

Velikost: 2,2 MB

Přesunutí na SD kartu (App2SD): ano

Cena: zdarma

3 KOMENTÁŘE

  1. to je šílená hra 😀 skoušel jsem ji na kámošovým mobilu. To se prostě nedá spravit. A vlastně vůbec nemá smysl tahle hra. Co když se staneš expertem? co pak?budeš vědět skvěle rychle namáčkat čísla… ale to ti bude na nic!

  2. to ale nemůžeš takhle brát. Mnoho her je je na nic. Stačí pomyslet na Ngry Birds, to je taky na co? zabiješ mnoho zelených prasat a co ti to pomůže? nic, protože dostaneš nové levely, kde je jich ještě více 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here