1to50 – jak rychle dokážete kliknout na čísla od 1 do 50?

3

Je tu další hra, která otestuje rychlost vašich reakcí. V 1to50 máte na první pohled jednoduchý úkol: klikat či nejrychleji na tlačítka s čísly od 1 do 50, samozřejmě postupně od nejnižšího po nejvyšší číslo.

Aby byla hra přehlednější, je tlačítek vždy jen 25 a postupně se proměňují.V horní části displeje najdete časomíru. Pokud se vám nějaké číslo nebude dařit najít, aplikace vám dá automaticky Pi několika sekundách malou nápovědu – tlačítko s hledaným číslem zvýrazní.

Samozřejmostí je ukládání vašeho nejvyššího skóre a možnost jeho porovnání s nejlepšími. Jen dodám, že nejlepší český čas byl v době psaní recenze 24,46 sekundy. Sami autoři aplikace radí hrát spolu s přáteli – zkrátka víc rukou rychleji kliká.

1to50 1to50

 

1to50

Android verze: 1.6 a vyšší

Velikost: 2,2 MB

Přesunutí na SD kartu (App2SD): ano

Cena: zdarma

  • galaxy tour

    to je šílená hra 😀 skoušel jsem ji na kámošovým mobilu. To se prostě nedá spravit. A vlastně vůbec nemá smysl tahle hra. Co když se staneš expertem? co pak?budeš vědět skvěle rychle namáčkat čísla… ale to ti bude na nic!

  • laktóza

    to ale nemůžeš takhle brát. Mnoho her je je na nic. Stačí pomyslet na Ngry Birds, to je taky na co? zabiješ mnoho zelených prasat a co ti to pomůže? nic, protože dostaneš nové levely, kde je jich ještě více 😀

  • skrecok

    hehe..sialene..ale vyskusal by som to:P