V nové reklamě na Huawei P9 si zahrála Scarlett Johansson s Henry Cavillem

1

huawei reklamaHuawei nahrál na svůj YouTube kanál první oficiální televizní reklamu pro svůj nový vlajkový model P9. Co je dobrou zprávou? Jednoznačně obsazení, jelikož v reklamě hraje Henry Cavill a Scarlett Johansson. A co už tak dobrou zprávou není? No, je docela těžké pochopit, o co tam vlastně přesně jde.

Když se totiž na reklamu podíváte, zjistíte, že P9 v ní v podstatě jen fotí. A vzhledem k tomu, že text na konci nám jasně říká „vyvíjeno se společností Leica“, je zřejmé, že chce Huawei ukázat vynikající fotografické schopnosti P9.

Dá se očekávat, že čínský výrobce smartphonů bude na duální zadní kameru své nové vlajkové lodi upozorňovat i nadále, což je samozřejmě docela pochopitelné, jelikož je na spolupráci s legendární společností Leica bezesporu právem hrdý. Přestože chápu, že chce Huawei dát najevo kvalitní fotoaparát, přijde mi reklama trochu nic neříkající, a proto ji osobně příliš kladně nehodnotím.

  • Miroslav Riška

    Huawei se samozřejmě chce pochlubit nejlepším fotoaparátem, jaký v mobilech v současné době je použit. To, že ho pro ně vyvíjela Leica je obrovským přínosem pro značku samotnou. A je také nejlepším androidním telefonem, jaký se dá dnes sehnat.