Upgrade ICS pro nebrandované telefony SGS II dnes, u O2 během týdne

8

Dnešní ráno se na internetu vyrojily informace o tom, že telefony zakoupené v České republice, které nebyly zakoupeny u operátora, tedy telefony nebrandované dostávají upgrade na Ice Cream Sandwich. Jedná se tedy o:

(I9100/LKAXEZ) 
I9100XWLP7/I9100XEZLP1/I9100XXLPS/I9100XWLP7

 

 Pojďme si tedy shrnout dění posledních týdnů:

 1. Před měsícem – Samsung začíná s aktualizací svých telefonů. Avšak pouze jen některé oblasti, tedy především Polsko, Maďarsko a Švédsko.
 2. Před týdnem – T-mobile aktualizuje své telefony. Uživatelé ostatních operátorů nervózně čekají a doufají, že jejich aktualizace přijde brzy.
 3. Dva dny poté – Vodafone aktualizuje své telefony. Uživatelé O2 jsou čím dál více nervózní a O2 Guru nereaguje na jejich dotazy. Zákazníci českých telefonů bez brandu mají pouze informace o tom, že bude aktualizace začátkem dubna.
 4. Po Vodafone – Aktualizaci odstávají i telefony zakoupené v US. Zákazníci O2 stále čekají na svoji odpověď a zákazníci nebrendovaných telefonů také stále neaktualizují.
 5. Napětí u O2 se stupňuje. Článek Martina Polického, který pěkně shrnuje dosavadní dění u O2 vyvolal bouři diskusi. Zákazníci tento článek dávají na Facebook českému zastoupení O2. Prozatím žádná reakce.
 6. Pondělní ráno – O2 reaguje na článek a dotazy zákazníků a dále se nechalo slyšet, že aktualizace bude v průběhu tohoto týdne.
 7. Úterní ráno – Aktualizaci dostávají telefony s českou lokalizací bez brandu operátora.

8 KOMENTÁŘE

  • kámoš si koupil min týden a už tam ma verzi.4….a vypada to hodne dobre.. já už ho mám asi .3 mes od Tmobilu.. a LES..porád nic tk jk to teda je??obevi se upozornení?? 

 1. Tak jsme nejdřív zkoušel přes Kies, to se nezdařilo, tak jsem zkuzil OTA to taky nešlo. Tak jsem znovu zapnul Kies a už to šlo, ale musím říct, že je to katastrofa horší záseky sem neviděl a restart každé 2 minuty. Od aktualizace ubylo 50% baterky a zatim jsem se stihnul jen prohrabat v nastavení. Nevím jeslti je to tim, že mám se systémovýma dohromady 500 aplikací. (Gingerbread to zvládal v klidu, občas se resetl TouchWiz)

 2. kde si můžu aktualizovat ten Ice Cream? když zapnu Kies, tak se mi nic neobjeví…telefon mám nebrandovaný….díkys

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here