Telefon LeEco Le 2 se nám ukázal v benchmarku s 6 GB operační paměti

0

LeEco Le MaxOd představení prvního telefonu s procesorem Snapdragon 820 společnost LeEco (dříve známá jako LeTV) procovala na svém dalším vlajkovém modelu, který jsme již několikrát viděli v různých únicích.

Model by se měl jmenovat Le 2, Le 2 Pro, nebo dokonce Le Max 2, zatím však nemáme žádné věrohodné informace o tom, který název je nejpravděpodobnější. A teď se ukázalo, že Le 2 (budeme mu tak říkat) přijde rovnou ve třech hardwarových verzích.LeTV-Le-X621-TENAAJedna z nich bude mít 3 GB RAM, další přijde s 4 GB operační paměti, ale nejsilnější varianta bude mít neuvěřitelných 6 GB paměti RAM. Jedná se o model, který byl teď spatřen v databázi GFXBench.

Telefon má také 5,5 palcový dotykový displej s QHD rozlišením, 21 MP zadní kameru (s podporou natáčení 4K videí), 8 MP selfie snímač (ten může nahrávat videa v QHD rozlišení) a 64 GB interní úložiště. Plynulý chod zařízení zajistí procesor Qualcomm Snapdragon 820, který bezesporu uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nový smartphone společnosti LeEco běží na OS Android 6.0.1 Marshmallow.

Stále není jasné, kdy bude tento telefon představen, ale všichni doufáme, že se tak stane brzy.

Zdroj