Stáhněte si Android 4.1 Jelly Bean pro Galaxy Nexus už nyní

9

Máte Galaxy Nexus a nemůžete se dočkat slibované oficiální aktualizace na Android 4.1 Jelly Bean, která by měla přijít v polovině července? Nyní už čekat nemusíte, protože na internetu je už nyní dostupná ROM s nejnovějším Androidem, určená pro Galaxy Nexus ve verzi „takju“ (s integrovanou službou Google Wallet). Podle dostupných informací ale bez jakýchkoliv problémů funguje i na GSM verzi „yakju“, která je v České republice mnohem častější.

ZIP soubor s touto ROM, jehož velikost je 156 MB, si můžete stáhnout pomocí tohoto odkazu. Nezapomeňte, že instalaci provádíte na vlastní nebezpečí. Pokud nemáte s instalací nových ROM žádné zkušenosti, doporučujeme vám počkat na vydání oficiální aktualizace v průběhu července.

zdroj: ap

9 KOMENTÁŘE

  1. už to mám, všechno BEZ  problémů…. android 4.1 je MAXIMÁLNĚ LUXUSNÍ 🙂  (rychlost, pár nových věcí,…) mám to asi hodinu

    • V tuto chvíli Google oficiálně potvrdil Galaxy Nexus, Nexus S a Motorolu Xoom (tzn. všechna novější „Google zařízení“). 

      Aktualizace na dalších telefonech/tabletech teď závisí na výrobcích. Pokud vím, tak žádný zatím aktualizaci nepotvrdil. Tipoval bych, že mezi prvními se ozve Asus.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here