Sony Xperia M2 – LTE ve střední třídě

1

V rámci největšího mobilního veletrhu světa MWC 2014 se konala i tisková konference japonského Sony. Dočkali jsme se hned několika zařízení, mezi kterými nechyběl ani zástupce střední třídy – Sony Xperia M2.

Sony Xperia M2 1

Japonci sázejí především na rychlá mobilní data a i do smartphonu střední třídy zaimplementovali 4G LTE modul. To zrovna nás sice nemusí příliš zajímat, na pokročilejších trzích by ale mohla tato marketingová taktika uspět. Ve všech ostatních ohledech se totiž jedná o standardní smartphone střední třídy.

Sony Xperia M2 2

Důkazem toho je i 4,8″qHD displej nebo čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 o taktu 1,2 GHz, který by ale měl běžnému uživateli naprosto dostačovat. Milým překvapením je dual SIM varianta, která však už bude postrádat 4G LTE modul. Jak jsem ale nastínil už na začátku, zrovna tato funkcionalita nás prozatím nemusí příliš zajímat.

Sony Xperia M2 3

Největší otazník se však stále vznáší nad samotnou cenou zařízení. Tu bychom se měli dozvědět až v dubnu, kdy se smartphone dostane do celosvětové distribuce a nebude chybět ani u nás.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here