Samsung si nechal patentovat zakřivený design pro tablety

0

Samsung

Na trhu už se nachází dva zakřivené smartphony, které moc úspěchu prozatím nezaznamenaly. Ten od Samsungu se dokonce prodává jen na místním trhu, tudíž jej v Evropě ani nekoupíte. Naopak LG svůj G Flex prodává skoro všude, tudíž si jej může pořídit pomalu každý, tedy ten kdo vlastní peněžní obnos v hodnotě 20 000,- Kč.

Tento zakřivující trend se pomalu rozšiřuje a tak není divu, že si Samsung nechal patentovat takovýto design i u tabletů. Samozřejmě se ty zařízení dají zahýbat do různých úhlů, takže to až taková patentový výhra není. Na fotografiích můžete vidět, jak asi zakřivení bude vypadat. Jedná se spíše o docela decentní ohnutí krajů, což při práci může spíše napomoct, poněvadž to zahnutí je velmi minimální.

samsung-tablet-zakřivení (1) samsung-tablet-zakřivení (2)

Do budoucna to je určitě chytrý a zároveň zajímavý krok, ale stále nám lehce zahnuté kraje nijak převratně neulehčí práci s tabletem. Velké zakřivení zase moc smysl nedává, takže toto odvětví je prozatím otevřené a uvidíme, jak se do budoucna vyvine, pokud se tendence zakřivovat úplně nevytratí a nepřijde například něco atraktivnějšího a zároveň i užitečnějšího.

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here