Samsung očekává, že Galaxy S8 Plus bude prodávanější než Galaxy S8

0

samsung_galaxy_s7_edge_25690678361
Když Samsung vydal řadu smartphonů Galaxy S6, tak se společnost domnívala, že menší zařízení z těchto dvou bude populárnější mezi zákazníky. Ale bylo tomu naopak. Uživatelé dali přednost smartphonu Galaxy S6 Edge se zakřiveným displejem, i když byl dražší. To samé platilo u řady Galaxy S7, protože varianta Galaxy S7 Edge údajně zahrnovala asi 70% tržeb.
Na základě těchto údajů, není divu, že si Samsung myslí, že čím je smartphone větší, tím více bude na trhu populární. Podle zprávy z Naver, jihokorejský gigant očekává, že Galaxy S8 Plus překoná tržby smartphonu Galaxy S8.

Galaxy S8 se očekává s obrazovkou o uhlopříčce 5,8-palců, zatímco Galaxy S8 Plus by měl mít obrazovku 6,2-palců. To znamená, že i Galaxy S8 bude mít větší displej, než loňský smartphone Galaxy S7 Edge. I když je třeba zmínit, že displej bude ještě lepší díky menšímu rámečku kolem obrazovky.

Uživatelé si budou muset také připlatit minimálně dalších $100 za variantu Galaxy S8 Plus. Navzdory těmto obavám Samsung stále věří, že rozhodujícím faktorem bude velikost obrazovky a uživatelé se spíše rozhodnou pro větší variantu Galaxy S8 Plus.

Jaký je Váš názor? Jste pro menší nebo větší zakřivené displeje?

Zdroj