Samsung Galaxy S III míří do výroby

7

Eldar Murtazin, šéf redaktor webu mobile-rewiew.com a také člověk, který má úzké vztahy se zaměstnanci společnosti Samsung na svém Twitteru uvádí, že Samsung dokončil všechny hardwarové detaily ohledně tohoto telefonu a je připraven pustit telefon do výroby.

Murtazin také uvádí a potvrzuje dřívější zvěsti o tom, že telefon bude vyroben z keramického materiálu a Samsung předpokládá, že se jedná o telefon, který bude nejprodávanějším „Galaxy“ v historii.

O dalších specifikacích tohoto telefonu se dále spekuluje, ale měl by mít displej velký 4,8 palce s full HD rozlišením. Telefon by samozřejmě měl disponovat novým systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich a také se předpokládá s interní kapacitou paměti 32 GB.

Tento telefon by se dle spekulací měl objevovat na pultech obchodů a našich operátorů zhruba v průběhu dubna. Na oficiální vyjádření si však budeme muset ještě chvíli počkat.

Na níže uvedeném obrázku je možné vidět možný design tohoto telefonu, avšak jedná se pouze o ilustrační obrázek.

Zdroj: pocketnow, Eldar Murtazin (Twitter)

 • Belzebub03

  Tak konečne je to tu

 • Martin Senčák

  full hd? 

  • Tommy

   Tomu neverim, zadnej mobil nema full hd rozliseni. Ale treba prekvapej 🙂

 • Ha

  mooc se těším hned ho vyměním za s2

 • Quest

  fake jak hrom, Eldar je tím pověstný 😉

 • Tommy

  Taky bych tomu rad veril, ale uz neverim nicemu co rekne nekdo jinej nez Samsung. Miluju svuj SII, ale strasne uz se tesim na SIII 😀 Ted cekam na ICS to bude snad driv…