Samsung Galaxy Note 4 nám odhaluje část své výbavy

0

Samsung Galaxy Note a jeho čtvrtá generace je pravděpodobně jedním z nejočekávanějších smartphonů letošního roku. Není se čemu divit, smartphony z rodiny Note každým rokem posunuly hranice mobilních technologií výrazně kupředu a podle posledních zpráv se to stejné očekává také od letošní generace.

440x330-samsung-galaxy-note-3-5

Dnes se k nám dostaly klíčové specifikace tohoto high-endu a podle všeho naplnily veškerá očekávání. Můžeme se těšit na 2K displej a 3 GB operační paměti RAM. Podle dostupných informací se bude Galaxy Note 4 prodávat ve dvou verzích, které se od sebe budou lišit čipsetem. Jedna bude pracovat s řešením od Qualcommu, konkrétně se čtyřjádrovým Snapdragonem 805, a druhá s 64-bit osmijádrovým Exynosem.

Poslední informace hovoří o 16 MPx zadním fotoaparátu a přední 3,7 MPx čočce. Vnitřní paměť bude disponovat 32 GB úložného prostoru a s největší pravděpodobností bude rozšiřitelná o microSD karty, ostatně stejně jako všechny modely v předešlých letech. Oficiální odhalení je údajně plánováno na letošní ročník berlínského veletrhu IFA, který se tradičně koná na začátku září.

 

Zdroj: pocketnow

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here