S osmijádrem od Mediateku příjdou tento týden hned čtyři telefony

0

Tento týden je pro fanoušky a novináře zabývající se trhem s chytrými telefony v Číně důležitý. Společnost MediaTek totiž definitivně představila svůj nový osmijádrový procesor, načež výrobci, a dvakrát to platí u těch čínských, okamžitě zareagovali. Již nyní se tak můžeme těšit na to, že během tohoto týdne si budeme moci objednat modely od hned čtyř výrobců!

Coolpad

650x400xcoolpad_8_core_mediatek

O tomto přístroji jsme se dozvěděli několik dní zpátky, ale pokud opravdu vejde do prodeje, bude prvním phabletem s osmijádrovým procesorem. Uvidíme.

Mlais MX69 Pro

650x400xmlais_mx69_launch

Model, o kterém jsem zde na AndroidMarketu již dříve psal. Mezi jeho hlavní přednosti patří 5.7″ HD displej a právě osmijádrový procesor od MediaTeku. Důležitý je také fakt, že se jedná o mírný klon Galaxy Note 3. Přístroj bychom měli mít možnost objednávat již od 20. listopadu, za cenu $295.

Green Orange NX

650x400xgreen_orange_nx_8_core_mt6592

Tento model je zahalený mnoha záhadami, v tuto chvíli ani pořádně neznáme jeho specifikace. Na uniklých snímcích můžeme zpozorovat pouze zadní část přístroje, ta obsahuje čočku fotoaparátu a LED diody. Podle posledních zpráv se možná začátek prodeje posune až na únor příštího roku, ale třeba budeme příjemně překvapeni.

Zopo 8-core

650x400xzopo_8_core_launch

Model značky Zopo bude nejspíše jediným modelem, který má šanci se v oficiálním prodeji dostat za hranice Číny. Nabídnout by měl FullHD displej, 13mpx fotoaparát či 2 GB RAM.

Zdroj: GizChina.com