Pro tablet Nexus7 je již dostupný ROOT

2

Nexus7, který byl představen tento týden na konferenci Google I/O 2012 byl úspěšně prolomen. Alespoň tím se chlubí vývojář s přezdívkou „Birdman“, kterému se podařilo získat tablet Nexus7 do ruk. Ihned začal pracovat na prolomení tabletu a nyní se s výsledkem chlubí ve světě.

Tablet byl rozdán mezi vývojáři na Google I/O 2012, jedná se o první zařízení, které má nový Android 4.1 Jelly Bean, který byl představen ve stejný den. Také se jedná o první čtyř-jádrový tablet s cenovkou pod 200 dolarů.

Vývojáři ROM nyní mohou vyvíjet svoje balíčky pro tento tablet, neboť kromě ROOTu se povedlo vývojáři i nahrát na tablet ClockwordMod Recovery, čímž do tabletu můžete nainstalovat jakýkoliv systém, například CyanogenMod či jiné, uživatelsky upravené balíčky.

Nyní uživatelé-experimentátoři jsou mnohem klidnější, neboť vědí, že ihned po donesení tabletu z obchodu mohou provést ROOT a nahrát jakoukoliv jinou ROM. Uvažujete o tabletu Nexus7 ? Podělte se s námi v diskuzi, co si myslíte o tomto zařízení.

Návod: ZDE

 

Zdroj: Rootzwiki

  • Jakekoliv ROM pro nej urcene…Takze ano je to velke plus nicmene „jakychkoliv ROM“ zatim moc neni takze tam by cloveka radost presla.Ale na tom ze je to dobra zprava to nic nemeni.