Pomp C6 – zajímavý pětipalcový krasavec z Číny

2

Nedávno byl představen nový smartphone s označením Pomp C6, který zase rozšířil vody čínských přístrojů. Měli bychom se dočkat zajímavého poměru mezi výkonnem a cenovou dostupností.

xp

Přístroj by měl disponovat tělem o tloušťce 8mm, dále také 5.5 palcovým displejem s fullHD rozlišením. O dostatek výkonu by se měl starat procesor od MediaTeku, konkrétně model MT6589T (taktován na 1.5GHz), sekundovat mu budou 2GB operační paměti RAM a 16 nebo 32 GB paměti ROM (podle zvolené varianty, na jejiž výběru bude záviset i výsledná cena). Zadní fotoaparát se pyšní rozlišením 13mpx, přední pak rozlišením 8mpx. Zajímavou vlastností je pak fakt, že přístroj obsahuje spoušť fotoaparátu. Výdrž zajišťuje 3000 mAh baterie, z konektivity zaujme dostupnost NFC, OTG a možnost dualSIM.

Jak se vám model líbí? Uvažovali byste o jeho koupi k Vánocům?

Zdroj: GizChina.com

  • Erik Kuchyňka

    a co cena (odhadem) nebo cena cinska?

  • Martin Polický

    Ted jeste zalezi na cene. Nedelam si moc iluze, ale s cenovkou kolem 5k by to byl hodne zajimavej stroj. Ale samozrejme informace jsou hodne strucne, chtelo by to detailnejsi popis vlastnosti, zejmena displeje. Ovsem cinani umi, to se musi nechat.