Oficiální upgrade na ICS pro Samsung Galaxy S II již zítra! (aktualizováno)

18

A je to tu, podle pár neoficiálních dat o uvolnění dlouho očekávaného oficiálního upgrade „ruské zmrzliny“ na jeden z nejlepších telefonů Samsung Galaxy S II bude dle oficiálního vyjádření na stránkách společnosti Samsung dostupný skrze Kies 10. března 2012. Tento upgrade je však vázaný na zemi, pro který jste telefon kupovali, takže v neděli se nepoštěstí všem, ale doufejme, že se tak stane v co nejkratší době.

Zakroužkujte si tento den v kalendáři, protože se jedná pravděpodobně o den „D“. Zatím se ví, že nová verze Ice Cream Sandwich bude mít nadstavbu TouchWiz, avšak nikdo z dosavadních uživatelů uniklých romek si zatím nestěžovali, a také je to nejspíše taktický krok od společnosti Samsung z toho důvodu, že někteří lidé, kteří si zvyknou na určité „prvky“ a grafickou úpravu systému neradi mění a telefon si možná kvůli vizuální nadstavbě TouchWiz koupili.

Nový ICS by měl obsahovat upgrade:

– lepší multi-tasking,

– Android Beam,

– odemknutí obrazovky pomocí obličeje,

– a nastavení a sledování datových toků …

Zde je detailnější vyjádření společnosti Samsung. Těšíte se na nový ICS?

Aktualizace: TheVerge.com přišel s překvapivým vyvrácením tohoto data aktualizace s tím, že to byla chybná zpráva a také je uvedeno na Twitteru společnosti Samsung, že datum aktualizace nebyl prozatím stanoven. A dále vyzývá k vyčkání oficiálního tweatu na jejich oficiálních stránkách. Tato zpráva mě mrzí, a doufejme, že se dočkáme co nejspíš!

Zdroj: vlastní práce na základě pocketnow.com Samsung, theverge.com

18 KOMENTÁŘE

 1. – odemikání obrazovky pomocí obličeje,

  chyba..

  KAžodpádně takových neofiko informací čtu denně 5

 2. Tesim se jak malej kluk, ale asi budu mít smůlu. Když totiž připojim svůj Samsung Galaxy S II zakopupený u O2 ke Kies, objeví se mi v Kies hláška, že můj telefon nepodporuje upgrade firmwaru přes Kies.

 3. moooc se těším..sice mi moc TW nesedělo ale v beta ics sem si ho nějak oblíbil..je parádní..doufám že to bude parádně vyladěné..

 4. SII šedivka z Polska (XEO) stále nic 🙁 a to mám vyzkoušeno že oproti Česku jsou tam hodně před námi…

  • Ano Polské ROM mají obrovský náskok před našimi, a to nemluvím o brandovaných telefonech. Uvidíme kdy přijde, snad brzo. Dle posledních informací by Samsung měl zveřejnit nové datum, tak uvidíme.

 5. Ahojte, jsem uživatel iOS iP4S, mám ajfouny od začátku, jsem spokojen, je to stabilní systém a největší plus je v nákupu aplikací, jedno zřízení a vše funguje. Nicméně mě telefon občas nudí a měním ho. Mám SAMSUNG GALAXY S II a je to super přístroj. Trochu mi vadí že si vyberu nějakou aplikaci a ona zrovna na můj tel nejde, ale je jich minimum /dá se s tím žít/.
  Těšil jsem se na update androida na IceCream a už jsem to nemohl vydržet. Tak jako absolutní softwarový analfabet jsem podle návodu přes ODIN nainstaloval do brandovaného SamsungU IceCream. Jednak jsem prožil euforii, že se mi to povedlo ale současně jsem měl strach, jak to bude běhat. Je to ale v pohodě, mě nepadá nic a přišel jsem jen o náhled tel. programů na obrazovce – jinak je vše funkční. Kies mi telefon načte, ale vyskakuje mi jako nepodporovaný pro Update. Ale začalo mi fungovat na telefonu ověření aktualizací v menu (to mi do teď nefungovalo) Pokud nebudu muset do servisu na záruční opravu (snad ne) tak jsem snad neprohloupil, hlavní plus pro mě je, že není současný soft brandovaný.
  Takže já osobně doporučuju – pokud jste hooodně netrpěliví jako já a nechcete čekat, nebát se a zkusit to. Good luck !

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here