Motorola možná chystá tenký smartphone

0

Je vidět, že baterie není zase tak velkou překážkou v konstrukci smartphonů, protože Philipsu se podařilo do těla o tloušťce 11 mm vměstnat baterii tabletových specifikací (5 300 mAh). Na druhou stranu je dobré zmínit také Motorolu, ta totiž podle uniklé fotografie specifikací plánuje smartphone s kapacitou baterie 1 900 mAh, ale tloušťkou těla jen 6,2 mm! Když vezmeme v potaz baterie, jaké baterie jsou v aktuálních smartphonech a jaké rozměry mají jejich těla, tak i toto je slušný výsledek.

moto-thin-brazil

O telefonu není bohužel známo moc věcí jako třeba rozlišení 4,3″  displeje, na fotografii je vidět jen dvoujádrový procesor s taktem 1,2 GHz, Android 4.4 KitKat, úložiště 4 GB, 1 GB RAM a rozměry – 124,8 x 64,8 x 6,2 mm. Vlastně na fotce není nikde ani logo výrobce, ale teoreticky by mohlo jít o levnější variantu modelu Moto G s cenou okolo 5 500 Kč.

Tvrzení, že by mohlo jít o Motorolu, může vyvrátit přítomnost TV tuneru, všechno to jsou ale jen spekulace. Prodeje by v Brazílii měly začít do měsíce, takže pokud se jedná opravdu o Motorolu, tak zanedlouho bude oficiální představení.

zdroj: Pocketnow

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here