LG G3 odhalilo svou kompletní výbavu téměř týden před oficiálním představením

1

Letošní vlajková loď LG G3 nás už asi ničím nepřekvapí. Nový model z jihokorejských dílen už totiž odhalil prakticky vše, na co bude své budoucí zájemce lákat. Poslední informace spolu s kompletním výčtem specifikací nám byl odhalen nyní po interní prezentaci smartphonu blízkým partnerům.

Official-LG-G3-specs-and-features

Díky tomu jsme se dozvěděli, že nový LG G3 bude disponovat QHD displejem s úhlopříčkou 5,5″ a hustotou 538 pixelů na palec. I výkonu bude dostatek. Starat se o něj bude čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 a 3 GB operační paměti RAM. Ta vnitřní bude nabízet kapacitu 32 GB.

Official-LG-G3-specs-and-features-1

Dá se předpokládat, že se jedná o finální specifikace a není příliš pravděpodobné, že se za necelý týden jakkoliv promění. Teď už nám tak zůstává utajena pouze finální cena a začátek prodeje na globálním a tuzemském trhu. Tyto poslední informace se dozvíme až na premiéře, jež je plánována na 27. května.

 

Zdroj: mobilesyrup, phonearena

1 komentář

  1. mit tlaticka pod displejem tak by to slo. alcatel hero ma okraje jeste mensi a tlacitka ma po ddisplejem. jestli je ma ale stale na displeji tak nectu ani dal..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here