LG G2 Mini zná svou oficiální evropskou cenu

0

Zmenšenina s názvem G2 Mini od LG se začne prodávat už v dubnu, což je doslova za dveřmi. Stále ale jedna věc nebyla jasná, a to prodejní cena. Ta už je venku, díky jedné stránce, která tuto informaci zveřejnila. Dva německé obchody tento kousek už nabízí, takže jí mají od nich.

LG-G2-Mini-4

Předem Vám musím říci, že vůbec není příjemná. Maloobchodní cena pro Evropu byla stanovena na 349EUR, což je necelých 10 000,- Kč. Tolik si tedy žádá společnost za tuto zmenšeninu, která podle mě přichází velmi pozdě. Za tuto cenu se dá koupit plnohodnotná G2 v EU distribuci, což je o hodně lepší zařízení. U nás jsem se také díval po e-shopech a došel jsem k průměru 9 000,- Kč, což je už příjemnější, ale stále je to moc.

Kdyby přišli s G2 Mini těsně po vydání klasické G2, tak by ta cena měla své opodstatnění a byla by pochopitelná. Dnes už ale logická není, takže to LG hodně nezvládlo. Pokud nepoletí cena raketově dolů, tak tento model nemá skoro žádnou šanci na pokoření vysokých prodejních výsledků. Více informací o výbavě telefonu naleznete zde.

Zdroj: fudzilla

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here