LG G Watch odhalují další detaily

0

Chytré hodinky LG G Watch byly představeny spolu se zcela novou platformou Android Wear. Nestrhl se okolo nich stejný rozruch jako u Moto 360, nic to však nemění na faktu, že se bude jednat o velmi zajímavý kus příslušenství. Dnes jsme se o nich však dozvěděli další  cenné informace. Například by měly by nabídnout napříč konzervativnímu designu dvě barevné varianty (černou a zlatou) a rovněž voděodolnost.

gwatchwater

Kompletní specifikaci sice i nadále zůstávají tajemstvím, dočkali jsme se ale například informace, že displej bude stále zapnutý. Zdánlivě nepodstatná informace, ne jednomu člověku však hlavou proběhla myšlenka, jak to tedy bude vyřešeno s výdrží. Dá se počítat s použitím úsporného zobrazovače OLED, zde však už pouze spekulujeme.

alwayson-gwatch

Poslední zprávy pak hovoří o dostupnosti a ceně. LG G Watch by se měly dostat na britský trh během června s cenou pod 180 librami.Těžko však předjímat kdy a za jakou cenu by se mohly tyto hodinky dostat k nám. Pokud bychom vzali v potaz pouze přímý přepočet, měly by se LG G Watch se svou cenou pohybovat pod hranicí 6 tisíc korun. Přepočet je však velmi relativní.

 

Zdroj: phonerena, cnet, thedroidguy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here