ICS pro SGS II dorazí do Česka v pondělí

13

Samsung po spoustě spekulací a domněnek dnes ráno vypustil aktualizaci na svoji vlajkovou loď Samsung Galaxy S II. Avšak v této první vlně byly pouze některé státy Evropy jako Polsko, Maďarsko a Švédska.

Samsung se nechal slyšet, že by měl začít aktualizovat telefony Velké Británie počátkem pondělí 19. března, to znamená, že s velkou pravděpodobností bychom v této vlně aktualizací mohli být i my.

Pokud Vás zajímá, co nového v sobě ukrývá nový ICS tak si můžete pročíst následující výčet od uživatelů, kteří byly mezi těmi šťastnějšími nebo si nahráli polskou romku.

Uživatelé uvádějí, že ICS je celkově svižnější, má nový dialer, smart dialer už umí vyhledávat kontakty dle jména i příjmení, při dlouhém stisku zamykacího tlačítka přibyla možnost restartu zařízení a také bootování zařízení je znatelně rychlejší. Jeden uživatel si však stěžuje na nefunkčnost lockeru a to ani pinu ani detekce obličeje (polská rom), tak uvidíme, co přinesou další dny.

Pokud Vás zajímá videopohled, můžete shlédnout níže vložené videa:

httpv://www.youtube.com/watch?v=iKcNVsoSHoo

httpv://www.youtube.com/watch?v=iE9ERBKlx3w

Graf ceny produktu Samsung i9100 Galaxy S II poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: androidpolice

13 KOMENTÁŘE

  1. Mám SGSII Polskej verzie.Aktualizácia prebehla ráno cez OTA.Všetko šľape ako má,aj snimanie tváre.Swype česky aj slovenky.Ovládanie hlasom písanie sms hlasom…všetko OK.

      • možná že máš polskou šedivku a verzi systému třeba korejskou, tak jako já. chce to přeflashnout na čistokrevnou polskou stock romku a pak nebudeš mít problém …. připoj si telefon do pc přes usb přes Kies a pak se podívej jesi ti to napíše že nemáš podporovanej telefon pro update a pod tim bude číslo sestavy + písmena v závorce označující třeba Koreu (CRO)

  2. Nemohl byste se prosím někdo podívat jestli ICS má vyřešené permanentní vypnutí/zapnutí redukce šumu hovoru (tj. přes sekundární mikrofón)?

    Mám tento telefon asi týden a při volání mě druhá strana skoro neslyší. Což je způsobeno tím, že mám permanentně zaplou redukci šumu. Tzn. pokud se nenajde řešení jak to vypnout, tak telefon vrátím prodejci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here