Ice Cream Sandwich pro Galaxy S II se zpozdí, říká Samsung!

10

S informacemi týkajícími se aktualizace Ice Cream Sandwich pro Samsung Galaxy S II se v poslední době roztrhl pytel. V minulém týdnu jsme byli potěšeni tím, že aktualizace měla přijít již 10. března, maximálně pak 15. března.

Samsung to však tento týden vyvrátil a uvedl, že update na  Ice Cream Sandwich pro Samsung Galaxy S II přijde později. Současně také potvrdil, že má vnitřně stanovené nové datum tohoto vydání, avšak kvůli možným průtahům jej raději nebude zveřejňovat.

Portál SamMobile požádal Samsung o sdělení nového data, a také jestli by bylo možné zaslat další beta ROM k testování. Jestli tak Samsung učiní zatím nevíme, nicméně pokud se nemůžete dočkat, tak zkuste nějakou dřívější ROM z této stránky.

Na níže uvedeném videu je možné vidět, jak s nejvyšší pravděpodobností Ice Cream Sandwich pro Samsung Galaxy S II bude vypadat.

Těšíte se na nový ICS? Snad se ho dočkáme co nejspíš. V čem shledáváte problém s upgrade na novou verzi?

Zdroj: vlastní práce na základě SamMobile

 • Mirek

  Pro autora: Když pominu, že Vaše vyjadřovací schopnosti jsou velmi diskutabilní – nemyslíte, že by bylo vhodné si před publikováním článku text po sobě alespoň přečíst? Mohl byste odstranit alespoň gramatické chyby a překlepy.

  • ladik99

   Hlavně,že ty jsi bez chyby chytráku,takový mám nejraději………

  • Thor

   Alespoň by alespoň mohl, ale asi nechtěl..

  • Thor

   Alespoň by alespoň mohl, ale asi nechtěl..

 • Mejtys

  Pekni clanek

 • Lubos Strachota

  Samsung to zabiji tim svym Touch Wizem, cistej ics vypada pekne i tak, proto mam v mobilu cyanogenmod 9 a ne leaknutou romku od samsungu.

 • Tommy

  At uz jdou s tim posouvanim nekam. Nechapu v cem je problem. Kdyz uz mam novej firmware tak ho vsem poslu na upgrade, pokud ho jeste nemam tak se s nim nebudu vubec chlubit. Delat takovy divadlo s blbym updatem… Myslim, ze tri mesice uz je celkem dlouha doba. A chtel bych se zastat Mirka – pokud uz pisu clanky at uz tady v novinach nebo jinde je snad normalni si to po sobe precist. Je to prace jako kazda jina. Blb si toho nevsimne, ale normalni lidi to videj hned a napsat clanek o peti vetach s trema chybama je dost neprofesionalni… 

  • Kicfark

   tak kluku hurá na to.Natři mu zadnici-ukaž,jaký jsi ty odborník pře vše

 • Petanek

  Dalsi info z Twitter uctu Samsungu Korea:
  https://twitter.com/#!/samsungtomorrow/status/179133323480793088
  a http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1401673&page=74