HTC Incredible S dostal update na ICS

4

Společnost HTC plní svoje sliby. Prohlásila, že do konce roku 2012 aktualizuje 17 jejich zařízení na Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Nedávno uvolnila společnost aktualizaci i pro Incredible S (GSM verze), čímž si může škrtnout další zařízení ze seznamu.

HTC Sense se v Androidu 4.0 dočkal velkých změn. Je nyní mnohem rychlejší a jednodušší, stále se však nejedná o Sense 4.0, která je jen v řadě HTC One, nýbrž o přepracovaný Sense 3.6 známý z Androidu 2.3.

Velikost aktualizace je 250 MB, doporučujeme tedy ji stahovat pomocí Wi-Fi sítě, čímž půjde i stahování aktualizace rychleji. Instalace by měla být bezproblémová a někteří uživatelé dokonce hlásí i zvýšenou výdrž baterie. Aktualizace probíhá pomocí OTA, může tedy chvíli trvat, než se dostane i do Vašeho zařízení. V případě dostupnosti aktualizace by Vás měl telefon automaticky upozornit, pokud nemáte zablokovanou automatickou kontrolu aktualizací na serveru.

 

Zdroj: TheUnwired

  • Hitaroof

    každá aktualizace Androidu je v několika oblastech cesta zpět. PŘEDPOSLEDNÍ přidala zbytečnou a otravnou animaci asijsky pubertálního kolotoce obrazovek. Nelze vypnout. Takže mindrák šíleného vývojáře s komplexem mal. pen…  Kalendář se stal také méně přehledným. Emaily a sms si polepšily Trochu. SKVĚLÁ  BYLA funkce hlášení změškaných udílostí,hovorů a zpráv na užamčené ploše ve 4 malých kolečkách. ŠLo si tam nastavit různé hlídané akce. POSLEDNÍ aktializace to zase zabila ???!!!  4 kolečka zůstali, ale ukazují ikony, které máta na odemčené obrazovce, již ne co chcete, ale co si dále na lištu, který přibyla dole. Mě osobně přestal fungovat internet a některé jiné funkce nastavení. POMALÝ celý telefon a NAVÍC telefon začal zobrazovat Windovs kolečko a načítá skoro 20 vteřín pokaždé, kdych opustítc menu,aplikaci, lištu, pořád. pořád. Zasr… aktualizace. KDO JI NESTÁHNUL, NEDĚLEJTE TO. 4.0.4 ANDROID ZPOMALUJE VŠE NA POLOVINU.

    •  V tomto případě doporučuji udělat WIPE telefonu – telefon by měl běžet jako nový. Pokud by problém přetrvával, obrátil bych se na zastoupení HTC v České Republice a začal tento problém s nimi jednat.

  • Hitaroof

    čekám na odpověď z HTC ČR, ale předběžně navrhuji HROMADNOU žalobu, protože uživatelsky se snížila funkčnost telefonu na polovinu. KDO z nás si to nechá líbit u telefonů za 10.000,-Kč..?? zmařená investice a nárok na odškodnění…? POJĎTE do hromadné žaloby s požadavkem bezplatné navrácení na původní software.:: v HTC dobrovolně totiž nechtějí!!!! hitaroof@seznam.cz

    • Na žalobu toto nebude. Vždy je totiž pouze na uživateli, jestli chce, nebo nechce nainstalovat tuto aktualizaci. Co vím, u HTC probíhá bez problémů a u Incredible S proběhla taky. Možná jste narazil na něco vadného. Udělal jste dobře, že jste toto začal jednat s HTC ČR, ale žaloba Vám neprojde. HTC by Vám mohlo vyměnit kus za kus díky tomu, že máte telefon v záruce.