Hra: Gotta Eat Them All je nyní dostupná na Android

0

Cílem hry Eat Them All je nakrmit Leonovo břicho. Hráči mu pomůžou když budou klikat na obrazovku, jak nejrychleji to jen půjde, aby Leon získal dostatek hmotnosti. Vzhledem k tomu, jak všichni víme, svátky byly stvořeny pro přecpávání se jídlem, dokud to jenom jde. Takže tahle hra na Vánoce docela sedí.

gotta-eat-them-all-android-game-1 gotta-eat-them-all-android-game-2

Tento delikátní bufet „sněz vše, co dokážeš“ začíná tím, že máte na stole jablka a arašídy, když to sníte tak splníte „level“ a posouváte se dál a tam jíte smažené vejce, maso atd. A později toho budete jíst více a čím dál delikátnější věci, které bude mít Leon rád. Leonovi můžete dávat různé upgrady, aby jedl rychleji, aby měl více místa v břiše apod. Později můžete Leonovi dát i robotické ruce, takže si to bude servírovat rychleji nebo mu můžete vylepšit Thorovo kladivo atd. A to není vše! Hráči si mohou odemykat také plno kostýmů a plno různých doplňků pro Leona. Také můžete cestovat časem třeba do doby kamenné nebo do vesmíru. Hra je podobná hrám jako jsou např. Cookie Clicker nebo Clicker Heroes.

www.youtube.com/watch?v=CHOO8OAssK0

Gotta Eat Them All je nyní dostupná na všechny zařízení Android v obchodech Google Play a je zcela zdarma. Ve hře si také můžete koupit za reálné peníze další věci, ale to není povinné. Přeji příjemné hraní.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here