Hra: Gotta Eat Them All je nyní dostupná na Android

0

Cílem hry Eat Them All je nakrmit Leonovo břicho. Hráči mu pomůžou když budou klikat na obrazovku, jak nejrychleji to jen půjde, aby Leon získal dostatek hmotnosti. Vzhledem k tomu, jak všichni víme, svátky byly stvořeny pro přecpávání se jídlem, dokud to jenom jde. Takže tahle hra na Vánoce docela sedí.

gotta-eat-them-all-android-game-1 gotta-eat-them-all-android-game-2

Tento delikátní bufet „sněz vše, co dokážeš“ začíná tím, že máte na stole jablka a arašídy, když to sníte tak splníte „level“ a posouváte se dál a tam jíte smažené vejce, maso atd. A později toho budete jíst více a čím dál delikátnější věci, které bude mít Leon rád. Leonovi můžete dávat různé upgrady, aby jedl rychleji, aby měl více místa v břiše apod. Později můžete Leonovi dát i robotické ruce, takže si to bude servírovat rychleji nebo mu můžete vylepšit Thorovo kladivo atd. A to není vše! Hráči si mohou odemykat také plno kostýmů a plno různých doplňků pro Leona. Také můžete cestovat časem třeba do doby kamenné nebo do vesmíru. Hra je podobná hrám jako jsou např. Cookie Clicker nebo Clicker Heroes.

Gotta Eat Them All je nyní dostupná na všechny zařízení Android v obchodech Google Play a je zcela zdarma. Ve hře si také můžete koupit za reálné peníze další věci, ale to není povinné. Přeji příjemné hraní.


logo-app
App Name
Animoca Brands
Free   
qrcode-app

 

Zdroj