GooPhone Smartwatch, chytré hodinky z Číny

2

goophonehodinky-foto

Několik dní zpět oznámila společnost GooPhone svůj nejnovější produkt, chytré hodiny nesoucí název GooPhone Smartwatch. Produkty této společnosti si většinou berou trochu „té inspirace“ od vlajkových lodí jiných známějších značek (např. Samsung nebo Apple). Tentokrát se ale vývojoví inženýři vydali vlastní cestou, alespoň co se designu týče.

Chytré hodinky budou samostatným přístrojem, tudíž pro jejich provoz nebude třeba spárování se smartphonem. Oznámené specifikace počítají s přítomností 3G a WiFi modulu pro potřeby připojení k Internetu, GPS modulu, dvoujádrového 1.2 GHz procesoru od MediaTeku, 512MB paměti RAM a 4GB paměti ROM. Do přístroje vložíte microSIM kartu a najdeme zde operační systém Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=2VZN_X1Rp88

Přístroj by měl být dostupný do konce tohoto roku, doručení do Vánoc je však nejisté. Aktuálně jej můžete zakoupit v předprodeji za cenu $300 (3G verze), nebo za cenu $250 (2G verze). V přepočtu v aktuálním kurzu to tedy bude 6060 Kč za verzi s 3G modulem a 5050 Kč za verzi bez něj. Uvažovali byste o koupi tohoto produktu, zaujal vás?

Zdroj: GizChina.com, GooPhone.cc

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here