Google začal šířit aktualizaci Google Play 4.0.25

5

Google Play Store 4

Když jsme vás před necelým měsícem informovali o uniklé vývojové verzi Google Play s novým Holo designem, ani ve snu by nás nenapadlo, že se oficiální verze dočkáme ještě před letošním Google I/O. Google se však pochlapil a počínaje dneškem začíná aktualizaci šířit ve Spojených státech. Dá se tedy čekat, že zde se aktualizace dočkáme někdy v průběhu následujících dvou týdnů.

Uživatelé si zatím nový vzhled nemohou vynachválit. Google totiž zareagoval na vlnu nevole, kterou vzbudil design ovládacího panelu v uniklé vývojové verzi, a výsledkem je značně přehlednější dlaždicový vzhled. Novým prvkem oproti vývojové verzi je také tzv. nekonečně scrollování, při kterém vám Google Play neustále generuje nová perzonalizovaná doporučení obsahu – tedy koncept podobný nekonečnému seznamu trendujících příspěvků a příspěvků přátel na sociálních sítích.

Google Play Store 4Google Play Store 4

Nová verze Google Play je dostupná pro zařízení běžící na systému 2.2 Froyo a výš. Pokud se vám nechce čekat na oficiální evropskou aktualizaci, můžete si instalační soubor stáhnout na jednom z těchto odkazů:

Zdroj: AndroidPolice

 • …No…Name…

  http://www.mediafire.com/?h669cym6yzp1fth 😉 Na N7 šlape, jen se trochu štípe…ale vypadá to opravdu dobře

  • Vít Novotný

   Nezbývá mi než souhlasit. Zvláště na tabletech je to oproti trojkové verzi pokrok. Odkazy ke stažení jsem do článku doplnil. 🙂

 • Martin Veselý

  mohu jen a jen doporučit

 • Tomas

  na muj vkus to ma zbytecne velike ikonky

 • Pepa

  Vypadá to dobře, teď už by to chtělo jen plnohodnotný Play.