Google rozeslal pozvánky na akci – 29.října 2012

4

Google začal tento týden opět rozesílat pozvánky. Tentokrát zve na Android konferenci, která se bude konat 29.října 2012 v New Yorku. Jak již všichni víme, uběhlo již skoro půl roku od Google I/O a pokud Google dodrží svůj půlroční cyklus, tak se nejspíš i dočkáme  nové verze operačního systému Android (4.2 – Key Lime Pie / Jelly Bean – název není pevně určen).

Na této akci bychom se také konečně dokončí spekulování, kolik Nexus zařízení vlastně Google chystá. Během posledních týdnů vychází čím dál více informací o nových Nexusech, ovšem až 29.10 se teprve ukáže, zda-li jsou všechny spekulace pravdivé, či nikoliv. Mezi výrobce, kteří mají vyrábět nový Nexus telefon se  řadí: LG, Sony, HTC a Samsung.

Na svět unikají také poslední dobou zprávy o tom, že tablet Nexus 7 se dočká větší paměti (konkrétně z 16 GB verze se stane 32 GB). Cena by měla být stejná a tento Nexus se začal objevovat i v některých obchodech na internetu. Uvidíme, co Google představí a jestli se Nexus 7 dočká nějakého vylepšení – například 3G modulu, dokovací klávesnice atp.

Určitě se ovšem máme na co těšit, neboť Google určitě chystá pestrý program. Také z pohledu zařízení by to nemuselo být nic nudného – nových Nexus zařízení bude snad více, než dost.

zdroj: ap 

4 KOMENTÁŘE

  1. Né že bych se netěšil na nové telefony…ale zase nová verze systému? To už bude pěkný gulášek 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here