Dárkové poukazy Google Play nově dostupné také v Rakousku

4

Google začal nezištně prodávat své dárkové kupony Obchodu Google Play také u našich jižních sousedů. O vstupu na rakouský trh však internetový gigant z Mountain View nijak oficiálně neinformoval a informace přišla přímo od rakouských občanů. Google také nikterak zvlášť nepropagoval obchody, ve kterých budou jeho dárkové kupony dostupné. Jejich seznam najdeme pouze na oficiálních stránkách projektu v sekci Find Retailer.

Google Play Gift Cards

K dispozici jsou dárkové karty v hodnotě 15, 25 a 50 euro a jejich hodnota je tedy stejná, jako u sousedních Němců. Těžko říct, zda se něčeho podobného dočkáme i u nás, podle dřívějších ohlasů je však zřejmé, že by tuto službu uvítali i čeští uživatelé, kteří neradi poskytují číslo své platební karty.

 

Zdroj: androidpolice

 • jf

  Nezištně? To jako na tom nic nevydělává? Tak chápu nezištně. Ale myslím, že Google to dělá pro zisk.

  • Na samotném prodeji dárkových karet Google nic nevydělává a celou hodnotu karty převede do virtuální měny, kterou lze použít pro nakupování v Google Play.

   • jf

    Ano, dobře, takhle to lze chápat jako nezištně. Díky

    • policak

     Na tom není nezistneho nic, naopak zaplatíte dopředu za něco, co budete čerpat teprve v budoucnosti a možná vůbec ne. Nezištně pouze vy bezurocne uverujete Google.