Google Nexus7 – první benchmarky

3

Google předevčírem představil na Google I/O svůj první tablet – Nexus7. Jedná se o 7 palcový tablet s cenou pod 200 dolarů v základní verzi (8GB). Zajímavostí je také jeho výbava – v tabletu najdeme čtyř-jádrový procesor Tegra3 na 1,3 GHz, 1 GB RAM, 8/16 GB paměti, WiFi, GPS, BlueTooth a mnoho dalšího. Nesmí chybět ani nejnovější systém – Android 4.1 Jelly Bean, který byl představen týž večer, jako tablet.

Konec specifikací, přichází praxe. Tablet není na světě ani celé 2 dny a již byl podroben benchmarkům. V testování se netestoval pouze hardware, ale i svítivost tabletu či jiné. Musím ale uznat, že tablet si ve veškerých testech vedl lépe, než dobře. Dokonce v některých faktorech porážela i o mnoho tisíc dražší tablety. Díky malé úhlopříčce a vysokému rozlišení má tablet vysokou hustotu pixelů na palec. Co víc si přát.

Benchmarky:

Zdroj: AnT

  • Zajímavé , idealní pro děti na hraní her za málo peněz …

    • Fubond

      Komentar zni dost divne od cloveka,ktery je sam dite,nicmene mam pocit ze pro naroky bezneho uzivatele rozhodne zajimava volba,pomer cena/vykon je rozhodne vice nez slusny,uz jen to ze na benchmarcich byl Nexus postaven do boje s kolegy az trikrat drazsimi a neurizl si ostudu o necem svedci,zajimalo by me jak narocne operace na svem tabletu provadis ty mily Ladislave ???