Google Mapy bude možné využívat v offline a v propracovaném 3D režimu

6

 

Společnost Google dnes představila řadu nových funkcí služby Google Maps (Google Mapy). Tato událost se konala v San Franciscu. A byla představena řada vylepšení a novinek.

Jednoznačným trhákem je především řešení dosavadního nedostatku Google Maps. Mluvím tedy o absenci offline využívání této služby. V minulém roce jsme se dočkali uložení 16 kilometrů okolí vybraného bodu, bez možnosti uložení na paměťovou kartu. Nyní však bude možné využívat Google Mapy na vašem Android zařízení plně offline a zdarma.

Dalšími vylepšeními projdou také indoors maps a s tím spojená vylepšení mapových podkladů v budovách. Tato možnost je již funkční  v USA například u společnosti IKEA.

Další velice významnou novinkou budou propracované 3D mapy, které vypadají nádherně. O tom si však můžete udělat obrázek sami pomocí následujícího videa.

httpv://www.youtube.com/watch?v=N6Douyfa7l8

6 KOMENTÁŘE

    • Doufejme, že offline navigace někdy v létě a celý koncept snad brzy. Počítám že vše bude maximálně do konce roku, ale předpokládám že v průběhu léta. 🙂

  1. No teda na videu jsem moc nezaznamenal nic co by se hodilo jako zabery pro navigaci. Mohli se proletet aspon nad nejakou silnici, aby bylo videt jak se to bude zhruba zobrazovat.

  2. Pořád vymýšlejí kraviny, kdy prostě umožní používat průjezdné body a možnost naplánovat si na webu trasu a poslat jí naplánovanou do mobilu. Vůbec nechápu že už to dávno není hotové.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here