Google I/O dostalo aktualizaci webu

3

Google I/O dostalo velkou aktualizaci webu – konkrétně homescreen – jen pár dnů před zahájením této konference. Spousta toho bylo na webu vylepšeno a musím uznat, že po stránce designu se jim to docela povedlo. Nyní tam najdeme Livestream z Google I/O, program konference, nějaký „statusový widget“ – bude zobrazovat statusy, fotky, videa – z profilů vývojářů na G+ a také z vývojářských stránek na G+.

Je to skvělý nápad pro to, aby lidé viděli, co si myslí o konferenci a jak jsou nadšeni. Widget si můžete také vložit i na své stránky, aby Vám nic neuniklo. Google také aktualizoval svůj seznam akcí pro shromáždění komunity. Na seznamu ani nechybí bitva s papírovými trubkami, což je oblíbená aktivita Google. Dále tam můžeme najít i laserové leptání ve svařovně či Sony Google TV Party.

V MountainView a v San Franciscu se toho bude dít tento týden opravdu hodně. Již zítra začíná Google I/O a máme se určitě na co těšit.

 

Web Google I/O: https://developers.google.com/events/io/

zdroj: Phandroid, Google I/O

  • Petr Vanicek

    No, i když není problém si daný web najít, tak by bylo velmi vhodné dát odkaz na web Google I/O do článku, když to je jen o něm. 🙂

    • Velekrt

      Doplněno do článku. 🙂