Fotografie LG G5 byly zveřejněny v dubajském inzerátu! Prodávaly se i obě verze telefonu Galaxy S7.

0

LG-logo-wallČlověk by si myslel, že nákup nejnovějších vlajkových lodí když ještě nejsou ani představeny, je nemožný. U telefonů Samsung Galaxy S7, S7 Edge a LG G5 to však možné je.

Všechny tři byly totiž k dispozici v Dubaji, inzeráty však byly před malou chvílí smazány. Jednalo se o zcela nové telefony v původním obalu a s platnými číslem IMEI.

Pojďme si tedy ukázat, za kolik se daly telefony pořídit již před samotným představením:

  • Galaxy S7 Edge: 4500 AED (asi 29 500 Kč)
  • Galaxy S7: 4200 AED (asi 27 500 Kč)
  • LG G5: 2500 AED (asi 16 500 Kč)

O telefonech od Samsungu se však nyní bavit nebudeme, jelikož v předchozích dnech jsme jim již věnovali hodně pozornosti.lgg5leakNa LG G5 se nám nyní naskytl dosavadně nejlepší pohled. Doposud jsme totiž telefon viděli pouze s plastovým krytem, dnes nám však v pohledu na záda telefonu nic nebrání a můžeme tím pádem zhodnotit design. Jak se očekávalo, telefon je z kovu a má duální fotoaparát. Přístroj se zezadu velice podobá Nexusu 5x (také dílo LG), jediným rozdílem oblast fotoaparátu, jelikož u telefonu G5 není kvůli dvěma snímačům kulatá.

Tyto smartphony byly dovezeny ze Spojených Států a jsou s velkou pravděpodobností pravé. Žádný způsob jak to ověřit však nemáme, tudíž bude nejlepší si počkat na skutečné představení. Jak se vám design nové vlajkové lodi od LG líbí?

Zdroj