Další uniklé fotografie Magazine UI od Samsungu

0

Samsung chystá pro své smartphony novou nadstavbu uživatelského prostředí. Mnohokrát uživatelé projevovali nelibost nad rychlostí TouchWizu i přesto, že doby zasekávání se telefonů jsou pryč. Zde možná přišlo řešení. Seznamte se s Magazine UI.new-samsung-ui-s5

Chvíli to trvalo, ale Samsung si to vzal srdci a zároveň jde s dobou. Na obrázku jsou vidět jednotlivé položky, které byly vytvořeny jejich spojením, nemusíte se proto bát, že bychom se dočkali extrémně dlouhého telefonu. První zařízení, na kterém bychom mohli novou nadstavbu vidět, je chystaný Samsung Galaxy S5.

Ti co sledují dění na mobilním trhu pravidelně a měli možnost vidět nově představou řadu tabletů Pro od Samsungu, jistě zaregistrovali, že uživatelské prostředí je u Magazine UI velmi podobné. Pravděpodobnost že se dočkáme skutečně této verze v reálu je tedy velmi vysoká.

Je možné si všimnou podobnosti s HTC BlinkFeed nebo Google Now. Zveřejnění kontextových informací, se kterými přišly dvě výše jmenované aplikace, je uživatelsky příjemné a graficky jednoduché a přehledné, že se poměrné oblibě nemůžeme divit. Dle mého názoru je to jeden z důvodů, proč mnozí uživatelé Android opouštění a přechází k jiným operačním systémům.

Android je sice přizpůsobitelný uživateli v nejvyšší možné míře, problémem však je, že většina uživatelů preferuje rychlý a přehledný systém, do kterého nemusí zasahovat. To je jeden z důvodů, proč zaznamenává například Windows Phone nárůst uživatelů nebo proč se uživatelé Androidu často rozhodnou přejít k zařízení s jiným OS.

Uvidíme, jak uživatelé na nové prostředí zareagují. Domnívám se, že jej přijmou pozitivně, protože rychlý konzum informací je dnes pro majoritu prioritou. Osobně bych však uvítal, kdyby bylo možné v nastavení telefonu bez zasahování do práv root tuto funkci vypnout.

Zdroj: @Evleaks, Gsmarena, Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here